hrenfrdehumk

Humanitarna akcija prodaje kolača

Kolaci 1U nedjelju 26. veljače volonteri Caritasa – Društva Svetog Luke evanđeliste iz Kalinovca imali su akciju prodaje kolača. Sav prihod od prodaje namijenjen je za pomoć potrebitima i bolesnima naše župe.

U pečenju kolača za ovu akciju sudjelovali su: članovi Društva Svetog Luke - Caritasa, Marijine legije, članovi zborova, župni vijećnici i naš župnik.

Također je kolače ispeklo i donijelo i nekoliko župljana koji nisu članovi ni jednog društva. Slijedeću ovakvu akciju imat ćemo opet 19. ožujka 2017. godine.

U ime Društva Svetog Luke veliko hvala svima koji su doprinijeli ovoj akciji te svojim doprinosom pomogli onima kojima je najpotrebnije, a posebna zahvala našem župniku Mladenu Gorupiću koji nas uvijek podržava i sudjeluje u svim našim akcijama.

Predsjednica društva Sv. Luke, Ljubica Račan

Kontakt

Općina Kalinovac
Dravska 4.
48361 Kalinovac
tel: 048/883-006, fax: 048/280-935
e-mail: opcina.kalinovac@kc.t-com.hr

Gdje smo?

Prevoditelj

hrenfrdehumk

Share

Tražilica

© 2015 Općina Kalinovac. Sva prava pridržana. 

Designed by Georg

Traži